Ευχαριστήριο της "Ηλιαχτίδας"

“Ηλιαχτίδα”: Ευχαριστήριο για την περίοδο των Χριστουγέννων 2021

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων, Κηδεμόνων και Φίλων Ατόμων με Αναπηρία Δ. Μακεδονίας <ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ> νιώθει την ανάγκη να ευχαριστήσει και δημόσια όλους τους πολίτες και τις συλλογικότητες που με οποιονδήποτε  τρόπο βοήθησαν τον σύλλογό μας πριν και  κατά τη διάρκεια των Χριστουγέννων ζεσταίνοντας με κάθε τρόπο τις καρδιές των παιδιών μας και δίνοντάς μας  τη δυνατότητα να συνεχίσουμε τις δραστηριότητες των παιδιών και τη λειτουργία του Σπιτιού της Ηλιαχτίδας.

Ιδιαίτερα ευχαριστούμε

• Την καθηγήτρια Ματσαρίδου Αναστασία και τους μαθητές του Μουσικού Σχολείου Σιάτιστας για την προσφορά των Χριστουγεννιάτικων κατασκευών .

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά .

Εκ μέρους του Διοικητικού Συμβουλίου

Ο Πρόεδρος                                         Ο Γραμματέας