Ευχαριστήριο προς το σχολείο μας για τη συμβολή του στην αγορά αναπηρικού αμαξίδιου

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ

Νιώθω την ανάγκη να απευθύνω τα θερμά μου ευχαριστήρια στους Εκπαιδευτικούς και στους Μαθητές του σχολείου σας που με αλληλεγγύη, αλτρουισμό, αμοιβαιότητα και ανιδιοτελή κίνητρα ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμά μου και συνέβαλαν καθοριστικά στη συλλογή μεγάλου όγκου καπακιών τα οποία μου δίνουν τη δυνατότητα να αποκτήσω το αμαξίδιο που θα διευκολύνει τις κινήσεις μου. Ένιωσα αμέριστη την αγάπη και το ενδιαφέρον σας τα οποία με συγκίνησαν και με έκαναν να νιώσω πως δεν είμαι μόνος σε αυτόν τον αγώνα.

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου και εύχομαι σε όλους καλό καλοκαίρι με υγεία, αγάπη και φροντίδα.

ΧΡΗΣΤΟΣ Μ.