Έγκριση του προγράμματος Erasmus+ για το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας

Το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας «Κωνσταντίνος & Ελένη Παπανικολάου» με χαρά και συγκίνηση ανακοινώνει την έγκριση της πρότασης του προγράμματος Erasmus+ που υπέβαλε στον τομέα ΚΑ121 Σχολικής Εκπαίδευσης με κωδικό 2023-1-EL01-KA121-SCH-000129329 με σκοπό πάντα την καλύτερη παρεχόμενη εκπαίδευση στους μαθητές και τις μαθήτριες και τη συνεχή βελτίωση των επαγγελματικών δεξιοτήτων των εκπαιδευτικών του.

Με πολλές αλλαγές και ευρωπαϊκό αέρα προετοιμάζεται η νέα σχολική  χρονιά. Το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας προσκαλεί όλους όσους θέλoυν να το γνωρίσουν από κοντά, να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 2465023461 και στο mail : mail@gym-mous-siatist.koz.sch.gr για τις κατατακτήριες εξετάσεις του Σεπτεμβρίου και για ζητήματα λειτουργίας του σχολείου.

ΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΓΕΜΑΤΟΣ ΧΑΡΑ, ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ!