Αιτήσεις για την Α Γυμνασίου 2023-2024 από 2 έως 31-5-2023

Οι γονείς-κηδεμόνες των μαθητών της Στ Δημοτικού που ενδιαφέρονται να φοιτήσουν τα παιδιά τους στην Α Γυμνασίου του Μουσικού Σχολείου Σιάτιστας κατά το σχολικό έτος 2023-2024 μπορούν από 2 έως 31 Μαΐου 2023 να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο του σχολείου 2465023461 ή να στείλουν την αίτηση στα μέιλ του σχολείου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Στο σχολείο μας τα παιδιά συνδυάζουν τη γνώση με τη μουσική. Δείτε το ενημερωτικό.