Αιτήσεις για εισαγωγή στην Α΄ Γυμνασίου 2022-2023

Οι γονείς των μαθητών/τριών της ΣΤ' Δημοτικού που επιθυμούν να φοιτήσουν τα παιδιά τους στην Α'  Γυμνασίου του Μουσικού Σχολείου Σιάτιστας κατά το σχολικό έτος 2022-2023 μπορούν να κατεβάσουν, να συμπληρώσουν και να αποστείλουν την ΑΙΤΗΣΗ στα email του σχολείου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. από 3 έως 31 Μαΐου 2022. Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να στέλνετε email ή να επικοινωνείτε στο τηλέφωνο 2465023461.

Διαφάνεια 1

Διαφάνεια 2