Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες των Πανελλαδικών 2020

Με χαρά και συγκίνηση ο Διευθυντής και ο Σύλλογος  Διδασκόντων του Μουσικού Σχολείου Σιάτιστας «Κωνσταντίνος & Ελένη Παπανικολάου» μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων συγχαίρουν θερμά τους μαθητές τους για την επιτυχία τους στις πανελλαδικές εξετάσεις 2020. Τους εύχονται υγεία και καλή σταδιοδρομία και τους παροτρύνουν να βαδίζουν στα χνάρια της μουσικής, που τους συντρόφευε κατά τα χρόνια της φοίτησής τους στο μουσικό σχολείο. Τέλος τους ευχαριστούν και αυτούς και τους γονείς τους για την εμπιστοσύνη και την άψογη συνεργασία καθώς για τις υπέροχες στιγμές που δημιούργησαν όλοι μαζί στο σχολείο.

«Γιώργο, Ανδρονίκη, Αναστασία, Δήμητρα, Δάφνη, Ζωή, Αθηνά, Άννα, Θωμαή,  Πέρη, Κωνσταντίνα, Σοφία,  Νουνέ,  Κατερίνα,  Μαρία, Θανάση,  Στέλλα, Ιωάννα, Τάσο, Μαρία, Θεοδώρα, Νίκο, Φωτεινή, Ραφαέλα»

Θερμά συγχαρητήρια!!!!

Νέοι δρόμοι ανοίγονται μπροστά σας, η υγεία και η χαρά να είναι πάντοτε συνοδοιπόροι σας και η αγάπη μας θα σας συντροφεύει για πάντα!»

Οι σχολές στις οποίες πέτυχαν οι μαθητές και πλέον απόφοιτοι στου σχολείου είναι οι παρακάτω:

ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΑΠΘ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)        ΔΠΘ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)            ΕΚΠΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)      ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)     ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.

ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)      ΔΠΘ

ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ     ΣΜΥ

ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΡΤΑ)            ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)       ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ

ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)     ΑΠΘ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)       ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)            ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.

ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)         ΑΠΘ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)     ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων κλείνει τη σχολική χρονιά 2019-2020 με τον καλύτερο τρόπο. Η νέα σχολική χρονιά 2020-2021 ξεκινάει σε λίγες μέρες και το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας καλωσορίζει του μικρούς μαθητές της Α΄ Γυμνασίου που θα φοιτήσουν σε αυτό για πρώτη φορά. Επίσης ενημερώνει τους μαθητές των υπολοίπων τάξεων του Γυμνασίου και του Λυκείου ότι έχουν κι αυτοί τη δυνατότητα να φοιτήσουν στο Μουσικό Σχολείο μέσα από τη διαδικασία κατάταξης που πραγματοποιείται το τρίτο δεκαήμερο του Σεπτεμβρίου. Αναλυτική ενημέρωση για τη διαδικασία κατάταξης μπορούν οι ενδιαφερόμενοι να λαμβάνουν καθημερινά κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες στο τηλέφωνο του σχολείου: 2465023461 ή στο mail@gym-mous-siatist.koz.sch.gr