Ενημέρωση για αποστολή βαθμών και ηλεκτρονικές εγγραφές

Σας ενημερώνουμε ότι έχει ολοκληρωθεί η αποστολή των βαθμών των μαθητών/τριών για το Γυμνάσιο και Λύκειο στα email επικοινωνίας. Στα ίδια email έχουν αποσταλεί και 2 μηνύματα που αφορούν τις ηλεκτρονικές εγγραφές στο Λύκειο.

Για οποιαδήποτε ερώτηση ή πρόβλημα, επικοινωνήστε μαζί μας στα email του σχολείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ευχόμαστε καλή επιτυχία στους/στις υποψήφιους της Γ΄ Λυκείου, καλή πρόοδο σε όλους τους μαθητές και μαθήτριες και με την ευκαιρία της σημερινής παγκόσμιας ημέρας της μουσικής (21 Ιουνίου) ευχόμαστε η μουσική να μαλακώνει τις καρδιές όλων μας και να συντελεί στη δημιουργία ισορροπημένων ανθρώπων.