Παράταση εγγραφών για την Α΄ Γυμνασίου έως 5-6-2020

Το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας γεννήθηκε το 1997 με την αγάπη κυρίως των Ευεργετών του «Κωνσταντίνου & Ελένης Παπανικολάου» και πολλών άλλων ανθρώπων , που αγαπούν  τον πολιτισμό και πιστεύουν στην παιδεία και στην τέχνη ως  επένδυση για τον τόπο.

Σήμερα 23 χρόνια μετά το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας «Κωνσταντίνος & Ελένη Παπανικολάου» περιμένει τους μαθητές της ΣΤ΄ Δημοτικού να εγγραφούν για να φοιτήσουν σε αυτό και να γνωρίσουν τον κόσμο μέσα από τα μονοπάτια της μουσικής.

Για το λόγο αυτό ενημερώνει τους ενδιαφερόμενους ότι η προθεσμία των εγγραφών παρατείνεται μέχρι την Παρασκευή 5 Ιουνίου 2020 και καλεί όσους ενδιαφέρονται να ενημερωθούν για τη διαδικασία, να απευθύνονται στο τηλέφωνο του σχολείου 2465023461 καθημερινά τις εργάσιμες ώρες.