Μετακίνηση μαθητών

Τη Δευτέρα 11-9-2017, ημέρα του Αγιασμού, τα λεωφορεία του ΚΤΕΛ που πραγματοποιούν μετακινήσεις μαθητών προς το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας θα αναχωρήσουν από Κοζάνη, Αιανή και χωριά Βοΐου στις 9.00 π. μ.

Από τις 12-9-2017 τα δρομολόγια θα πραγματοποιούνται κανονικά.

Ώρες αναχώρησης: 7.15 από ΚΤΕΛ ΚΚοζάνης, 7.00 από Αιανή, 7.20 από χωριά Βοΐου.

Οι στάσεις για τους μαθητές που μετακινούνται από την πόλη της Κοζάνης είναι οι ακόλουθες: 1) Αναχώρηση από ΚΤΕΛ, 2) Παλιό ΚΤΕΛ, 3) Απέναντι από το Νοσοκομείο, 4) Κόμβος Τρίκου, 5) Δημαρχείο, 6) Κατάστημα E-shop στη Γκέρτσου, 7) απέναντι από τον Ι. Ν. Αγίου Κωνσταντίνου, 8) στάση Μπέμπη, 8) απέναντι από το Σ/Μ Σκλαβενίτη, 9) νότια πύλη Στρατοπέδου.

Ο κάθε μαθητής οφείλει να είναι στη στάση τουλάχιστον πέντε λεπτά νωρίτερα. Σε περίπτωση που κάποιος μαθητής απουσιάσει, οφείλει να ενημερώσει κάποιον συμμαθητή του της ίδιας ή της προηγούμενης στάσης.