Κατατακτήριες εξετάσεις για Β΄Γυμνασίου μέχρι και Γ΄Λυκείου!!!

Σύμφωνα με φετινή εγκύκλιο του Υπουργείου Παιδείας, στα Μουσικά Σχολεία μπορούν να εγγραφούν μαθητές - μαθήτριες σε όλες τις τάξεις Γυμνασίου και Λυκείου (εκτός από την Α΄ Γυμνασίου) μετά από κατατακτήριες εξετάσεις που πραγματοποιούνται κατά το 2ο δεκαήμερο του Σεπτεμβρίου.

Όσοι μαθητές - μαθήτριες ενδιαφέρονται, μπορούν για περισσότερες πληροφορίες να επικοινωνούν με το σχολείο μας με τους εξής τρόπους:

1) στο e-mail του σχολείου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

2) στο τηλέφωνο και φαξ του σχολείου 2465023461 (κάθε Πέμπτη του Αυγούστου και καθημερινά από 1η Σεπτεμβρίου).

Υπεύθυνη καθηγήτρια κ. Κουζιάκη Μαρία