Το Κιθαριστικό Σύνολο του Μουσικού Σχολείου Σιάτιστας σε εκδηλώσεις στην Κοζάνη και τη Βέροια

Το Κιθαριστικό Σύνολο και ο καθηγητής κιθάρας του σχολείου μας κ. Στέλιος Καραγιαννίδης θα συμμετάσχουν στην 3η Πανελλήνια Συνάντηση Κιθαριστικών Συνόλων που διοργανώνουν ο Οργανισμός Πολιτισμού του Δήμου  Κοζάνης και  τα Δημοτικά Ωδεία Κοζάνης και Βέροιας και που θα λάβει χώρα στην Κοζάνη, στην Αίθουσα Τέχνης το Σάββατο 30 Μαρτίου 2013 και ώρα 19.30 και στη Βέροια στην Αντωνιάδειο Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών του Δήμου Βέροιας  την Κυριακή 31 Μαρτίου 2013 και ώρα 12.00μ.

Το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας καλεί το φιλόμουσο κοινό να τιμήσει με την παρουσία του τις εκδηλώσεις και ευχαριστεί θερμά τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών για τη μετακίνησή τους στη Βέροια.